فروش تضمینی روتختی ژاکارد ترک مخملی

روتختی های ژاکارد تولید شده از پارچه ی ژاکارد می باشد که توسط دستگاه مخصوصی بافته می شود. پارچه هایی که روتختی ژاکارد ترک از آن تولید می شوند با ظرافت و دقت تمام توسط دستگاه های به روز و پیشرفته تهیه می شوند. فروش تضمینی روتختی ژاکارد ترک مخملی به دو روش مستقیم و غیرمستقیم با قیمتی مناسب انجام می گیرد. 

فروش تضمینی روتختی ژاکارد ترک مخملی

علت محبوبیت انواع روتختی ژاکارد ترک

علت محبوبیت انواع روتختی ژاکارد ترک روتختی ژاکارد مخملی علاوه بر طرح و رنگ ها متنوعی که با ظرافت تمام طراحی و تولید شده اند، از کیفیت بالا و ویژگی های بسیاری برخوردار می باشد. این روتختی ها در بین افراد بسیار محبوب می باشد و تقاضا برای آن هر روز افزایش می یابد. از علل محبوبیت روتختی ژاکارد مخملی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. دوام بالا و ثبات رنگ
 2. استحکام محصول
 3. قیمت مناسب
 4. تنوع رنگ و طرح
 5. کیفیت بالا
 6. قابلیت کشسانی و ارتجاعی
 7. مقاوم در برابر سایش و چروک و …

این روتختی ها از پارچه ژاکارد تهیه می شوند که در گذشته تولید آن به وسیله ی دست انجام می گرفت و این کار را بسیار وقت گیر و البته خسته کننده می کرد، اما امروزه تولید این پارچه ها و البته دوخت این روتختی ها به وسیله ی دستگاه های به روز و پیشرفته در کوتاه ترین زمان و بالاترین سرعت امکان پذیر می باشد. 

توزیع روتختی ژاکارد ترک در تهران

توزیع روتختی ژاکارد ترک در تهران پارچه ای که در تولید این روتختی ها مورد استفاده قرار می گیرد، نوعی بافت با طیف گسترده ای از انواع الیاف می باشد. این الیاف عبارتند از:

 • ابریشم
 • کتان
 • پشم
 • پنبه و …

ژاکارد تولید شده از پنبه و ابریشم دارای کیفیت و محبوبیت بالایی می باشند. روتختی ژاکارد مخملی به دلیل دارا بودن تنوع در طرح و رنگ و البته داشتن کیفیت بالا و قیمت مناسب در میان افراد محبوب می باشد. 

امروزه انواع روتختی در طرح و رنگ های متنوع تولید شده و در بازار عرضه می شوند. این روتختی ها در انواع تک نفره و دو نفره بوده و در کیفیت و قیمت های متفاوتی به فروش می رسند، اما اغلب افراد به کیفیت محصول بیشتر از طرح و رنگ و البته قیمت اهمیت می دهند و به دنبال یک روتختی لوکس پارچه ای اصل می گردند.

روتختی ژاکارد مخملی می تواند بهترین انتخاب برای این افراد باشد، چرا که این محصول هم از تنوع طرح و رنگ بالا برخوردار بوده و هم دارای کیفیتی بالا می باشد. ناگفته نماند که قیمت این محصول بنابر کیفیت بالای آن بسیار پایین می باشد. توزیع روتختی ژاکارد ترک در تهران به دو روش مستقیم و غیر مستقیم صورت می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما